KUCHYŇSKÉ LINKY

Naše truhlářství Vám vyrobí kvalitní kuchyň „na míru“ přímo a jen pro Vás. Přijedeme k Vám a osobně zaměříme prostor určený pro kuchyňskou linku. Zhotovíme grafický návrh a cenovou nabídku, které Vám zašleme e-mailem. V naší dílně zakázku vyrobíme a v domluveném termínu provedeme konečnou montáž. Pracujeme s kvalitními materiály a kováním v různých cenových skupinách. Samozřejmostí je i dodávka spotřebičů, dřezů a vnitřního vybavení,
které kuchyň vždy vyladí.

KORPUSY jsou vyrobeny z lamina o tloušťce 18 mm (Kronospan Jihlava, Egger- Rakousko, DDL Lukavec ), olepené ABS hranou (0,5-2mm) v barvě lamina, záda z bílého sololitu nebo v barvě podobné korpusu.

SPODNÍ SKŘÍŇKY jsou na nejčastěji na plastových nožičkách 10, 12 nebo 15 cm kryté soklem, s plastovou lištou u podlahy, zamezující pronikání vlhkosti a prachu pod skříňku. Celková výška je 87, 89 nebo 92cm, ale dokážeme udělat jakýkoliv rozměr. Skříňky jsou vybaveny 1policí (na přání 2 a více).
Panty na dvířka používáme klipové i klasické. Můžou být i tlumené.

ZÁSUVKY jsou vybaveny kovovými bočnicemi ve verzi polovýsuv “MultiTech” (HETTICH) nebo plnovýsuv “ANTARO” (BLUM). První verze je levnější a bez tlumení, druhá verze má zabudované tlumiče.

HORNÍ SKŘÍŇKY jsou zavěšeny pomocí rektifikačních závěsů na kovové liště. Vybaveny jsou 2 policemi. Otevírání dvířek je do stran nebo je lze vyklápět nahoru. Praktická výklopná dvířka mohou být vybavena kvalitními výklopy AVENTOS HK nebo HF (BLUM).
Je možné zvedat jednotlivá plná dvířka či skládaná s hliníkovými rámečky dole.

PRACOVNÍ DESKA je postforming (dřevotřísková deska potažená laminátovou folií) o tlouš’tce 28 nebo 38 mm. U stěny je zakončena těsnící lištou v barvě desky nebo v odstínu korpusu. V dnešní době se také vyrábí identický zádový obklad, který může vyplnit prostor mezi skříňkami.

DVÍŘKA
z lamina – standardnímu použití vyhovují dvířka z lamina, ohraněná ABS hranou o tloušťce 2 mm. Tato varianta je cenově nejvýhodnější a nabízí nepřeberné množství variant. Údržba dvířek je snadná a kvalita dostatečná. V kombinaci s prosklenými hliníkovými rámečky udělají spoustu radosti za málo peněz.
foliovaná – dříve často používaným materiálem byla MDF deska potažená plastovou fólií ( Trachea, Hefas, Proform). Dle katalogů je na výběr až 80 druhů profilovaných (tvarovaných) dvířek v široké škále odstínů a barev. Vše lze libovolně kombinovat a tím se možnosti výběru násobí.
akrylátová - patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek. Nosná deska (dřevotřísková) je opatřena akrylátovou vrstvou z jedné nebo obou stran a doplněna ABS hranami (u vybraných dekorů navíc možnost 3D hran). Vedle stálobarevnosti patří k výhodám také vysoká odolnost proti vlhkosti a účinkům UV záření. Materiál je navíc značně odolný mechanicky. Pokud přesto dojde k poškození (poškrábání), lze jej snadno eliminovat opravnou sadou.

DOPLŇKY jsou nepostradatelnou součástí, které vyladí konečný dojem a funkčnost Vaší nové kuchyně. Snažíme se, aby nikdy nechyběl příborník,
odpadkový koš, drátěný výsuvný program a jiné mechanismy. Důležité je také osvětlení pod linkou. Úchytky završí naše snažení a dvířka nádherně doplní.

Můžete se podívat do naší fotogalerie…

Moderní Klasické Panelákové Podkroví